Nextgen P6SMB20CA
Tvs Diode 600W 20V Bi Smb
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace3372-P6SMB20CATR-ND4,800,0006K
説明
TVS Diode 600W 20V BI SMB
TVS DIODE 17.1VWM 27.7V DO214AA