Nexperia PESD3V3V4UK,132
Very low capacitance unidirectional quadruple ESD protection diode arrays
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet16ページ15年前
Datasheet15ページ15年前
Introduction Date2010-08-31
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 years ago)
LTB Date2016-11-30
LTD Date2017-05-31
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 2 years ago)
関連部品
PESD3V3L5UK Series 9.5 V 24 pF Uni-Directional ESD Protection Diode - SOT-891
Low capacitance unidirectional fivefold ESD protection diode arrays
TVS Diodes & ESD Suppressors; MMQA5V6T1G; ON SEMICONDUCTOR; 3 V; 8 V; 5.32 V; 5.6 V
MMQA Series 6.51 V 24 W Unidirectional Zener Transient Voltage Suppressor SC-74
MMQA Series 7.14 V 150 W Unidirectional Zener Transient Voltage Suppressor SC-74
説明
Trans Voltage Suppressor Diode, 25W, 3.3V V(RWM), Unidirectional, 4 Element, Silicon
ESD Suppressor TVS 3.3V Automotive 6-Pin XSON T/R
25 W UNIDIRECTIONAL 4 ELEMENT SILICON TVS DIODE
TVS-DIODE, 25W, 9.5V, UNIDIRECTIONAL, SOT-891; TVS Polarity:Unidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:3.3V; Breakdown Voltage Range:5.3V to 5.9V; Clamping Voltage Vc Max:9.5V; Peak Pulse Current Ippm:2.7A; No. of Pins:6 ;RoHS Compliant: Yes