Nexperia PESD24VS1UL,315
70V 150W 26.5V 24V DFN1006-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Nexperia
Datasheet11ページ6年前
IHS
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-91.15%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
Introduction Date2009-09-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusRELEASED FOR SUPPLY (Last Updated: 2 years ago)
関連部品
TVS DIODE 36VWM 80VC DFN1006-2 / 80V Clamp 2.5A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount DFN1006-2
PESD24VU1UT Series 0.6 pF Uni-Directional ESD Protection Diode - SOT-23-3
Trans Voltage Suppressor Diode, 150W, 12V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
ESD Suppressors / TVS Diodes LOW CAP UNI-DIRECTIONAL ESD PROTECTION IN 0201 DFN
onsemiSL24T1G
ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 24V 27.85Vbr 55Vc 3-Pin SOT-23 T/R
ESD5Z6T1G Series 6 V 181 W Uni-Directional SMT TVS Diode/ESD Protection-SOD-523
説明
PESD Series 27.5 V 50 pF Uni-Directional ESD Protection Diode - SOD-882
Trans Voltage Suppressor Diode, 150W, 24V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
ESD Protection Device, 70 V, SOD-882, 2 Pins, 24 V, 150 W, PESDxS1UL Series
Pesd24Vs1Ul/Sod882/Sod2 Rohs Compliant: Yes |Nexperia PESD24VS1UL,315
ESD Suppressor TVS 23kV Automotive 2-Pin DFN T/R
PESD24VS1UL - Unidirectional ESD protection diode
150 W UNIDIRECTIONAL SILICON TVS DIODE
24V 150W 3A 70V 26.5V SOD-882 1mm*600¦Ìm*500¦Ìm
TVS DIODE 24VWM 70VC DFN1006-2
DIODE ESD PROTECTION 24V SOD882
ESD PROT DIODE, 24V, SOD-882, 2PINS;