Nexperia PESD12VS1UJ,115
PESD12VS1UJ Series 15.75 V 160 pF Uni-Directional ESD Protection - SOD-323F
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet13ページ3年前
Datasheet14ページ16年前
ODG (Origin Data Global)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-3.87%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2009-06-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusRELEASED FOR SUPPLY (Last Updated: 2 years ago)
関連部品
onsemiSD12T1G
ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 12V Automotive 2-Pin SOD-323 T/R / TVS DIODE 12VWM 19VC SOD323
onsemiSL12T1G
SL05T1 Series 24 V 300 W Uni-Directional Low Capacitance TVS Diode
TVS Diodes & ESD Suppressors; ESD9X12ST5G; ON SEMICONDUCTOR; 12 V; 23.7 V; 13.5 V; 13.5 V
NexperiaPESD5Z12,115
200W 35V 14.1V 12V SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
説明
DIODE, ESD, LOW CAPACITANCE, SOD323; Clamping Voltage Vc Max: 27V; Diode Case Style: SOD-323F; No. of Pins: 2Pins; Operating Voltage: -; Power Dissipation Pd: 420mW; Product Range: PESD1 Series; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (27-Jun-2018); Diode Type: ESD Protection
Diode, Esd, Low Capacitance, Sod323; Disipación De Potencia Pd:420Mw; Tensión Vc Max De Sujeción:27V; Tensión De Operación:-; Estilo De La Carcasa Del Diodo:Sod-323F; Núm. De Contactos:2; Tipo De Empaquetado:Cinta Precortada |Nexperia PESD12VS1UJ,115