Newhaven Display NHD-3.5-320240FT-CSXN-CTP
3.5" TFT Color LCD Capacitive Touch Panel Module
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet12ページ8年前
RS (Formerly Allied Electronics)
説明
HDMI TFT MODULE, 3.5IN, SUNLIGHT READABLE, TOUCH, EVE2 SERIES
3.5" EVE2 TFT SUNL MODULE CAP TO
Newhaven 320x240 Transmissive 3.5(Inch) EVE2 TFT SunL Module Cap Touch @ 3.3 and SPI Interface Interface with (CN1): Male IDC Box Header; 20-pin; 2x10; 2.54mm pitch (CN2): Top-contact FFC Connector; 20-pin; 1.00mm pitch Connector and FT813 Controller. PN - NHD-3.5-320240FT-CSXN-CTP