Newhaven Display NHD-2.7-12864WDY3
Oled Displays & Accessories 2.7 in Yellow Oled 128 X 64
Production
データシート & ドキュメント
Upverter
Datasheet0ページ0年前
Electro Sonic
Master Electronics
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
+6.96%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
EE Concierge
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
GRAPHIC DISPLAY OLED YELLOW 2.7"
NEWHAVEN DISPLAY INTERNATIONAL
Newhaven 128 x 64 pixels Yellow 2.7 Yellow Graphic OLED @ 3.3V and 8-bit Parallel/3-wire SPI or 4-wire SPI Interface with 1 x 20 Top Connector and SSD1322 Controller. PN - NHD-2.7-12864WDY3