Texas Instruments LM4050BEM3X-2.5
LM4050/LM4050Q Precision Micropower Shunt Voltage Reference | IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Texas Instruments
Datasheet37ページ13年前
Datasheet20ページ14年前
iiiC
National Semiconductor
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
シンボルフットプリント
Ultra Librarian
ダウンロード
関連部品
Texas InstrumentsLM4050BIM3X-2.5/NOPB
50-ppm/°C precision micropower shunt voltage reference 3-SOT-23 -40 to 85
Texas InstrumentsLM4050BIM3-2.5
Analog DevicesADR525BRTZ-REEL7
V-Ref Precision 2.5V 15mA 3-Pin SOT-23 T/R
Texas InstrumentsLM4040BIM3X-2.5/NOPB
100-ppm/°C precision micropower shunt voltage reference 3-SOT-23
Diodes Inc.LM4040B25FTA
EAR99 LM4040 Tape & Reel (TR) 2006 voltage reference device 68muA 2.5V 35muVrms -40C~125C TA
Analog DevicesADR530BRTZ-REEL7
V-Ref Precision 3V 15mA 3-Pin SOT-23 T/R
説明
EAR99 LM4050 Tape & Reel (TR) Matte Tin (Sn) voltage reference device 65muA 2.5V 41muVrms 50ppm/C