Texas Instruments LM4040AIM3X-2.5
100-ppm/°C precision micropower shunt voltage reference 3-SOT-23
NRND
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Texas Instruments
Technical Drawing4ページ3年前
Official datasheet0ページ0年前
Technical Drawing2ページ9年前
Datasheet53ページ11年前
Datasheet44ページ13年前
Technical Drawing2ページ21年前
National Semiconductor
Augswan
iiiC
Jameco
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 years ago)
関連部品
Analog DevicesADR5041BRTZ-R2
Two Terminal Voltage Reference, 1 Output, 2.5V, Trim/Adjustable, BIPolar, PDSO3
Texas InstrumentsLM4040BIM3X-2.5/NOPB
Texas InstrumentsLM4040BIM3-2.5
Texas InstrumentsLM4040BIM3X-2.5
Diodes Inc.LM4040C25FTA
Voltage Reference, Precision Micropower, Shunt - Fixed, 2.5V, SOT-23-3, LM4040 Series
Diodes Inc.ZR40401F25TA
EAR99 ZR404 Tape & Reel (TR) 1998 voltage reference device 60muA 2.5V 45muVrms -40C~85C TA
説明
V-Ref Precision 2.5V 15mA 3-Pin SOT-23 T/R