Murata XRCGE50M000F3A1BR0
Crystal 50MHz ±30ppm (Tol) ±45ppm (Stability) 8pF FUND 50Ohm 4-Pin SMD T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ4年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.19%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
シンボルフットプリント
SnapEDA
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2021-10-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 50MHz Nom
Crystal 50MHz 8pF 4-Pin CSMD T/R
CRYSTAL, 50MHZ, 8PF, SMD, 2MM X 1.6MM;
Murata , 50MHz, , 4, 8pF, 2 x 1.6 x 0.65mm