Murata XRCGE24M000FXA1BR0
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 24MHz Nom
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet19ページ3年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.39%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2023-05-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
8pF ¡À50ppm ¡À50ppm 24MHz 110¦¸ SMD 2mm*1.6mm*700¦Ìm
CRYSTAL 24.0MHZ SMD