Murata XRCGE20M000F3A1BR0
Crystal, Quartz, 20 MHz, SMD, 2mm x 1.6mm x 0.65mm, 45 ppm, 8 pF, 30 ppm, XRCGE-F-A
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet19ページ3年前
Ciiva
在庫履歴
3か月間の傾向:
-32.38%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
EE Concierge
SnapEDA
3Dダウンロード
サプライチェーン
Introduction Date2019-10-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 20MHz Nom
CRYSTAL, AEC-Q200, 20MHZ, 8PF, 2 X 1.6MM
8pF ¡À30ppm ¡À45ppm 20MHz 150¦¸ 150¦ÌW SMD-2016-4P 2mm*1.6mm*700¦Ìm
Crystal 20MHz 8pF 4-Pin CSMD T/R
Avnet Japan
20MHz 8pF ±30ppm ±45ppm SMD2016-4P Crystals ROHS
20.0MHZ CRYSTAL UNIT +/-30PPM IN
RS APAC
CRYSTAL, AEC-Q200, 20MHZ, 8PF, 2 X 1.6MM; Frequency Nom: 20MHz; Crystal Case: SMD, 2mm x 1.6mm; Frequency Stability + / -: -; Load Capacitance: 8pF; Frequency Tolerance + / -: 30ppm; Product Range: XRCGE Series; Operating Temperature Min: -40°C; Operating Temperature Max: 125°C; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)