Murata XRCGB50M000F4M00R0
Crystal, Quartz, 50 MHz, SMD, 2mm x 1.6mm x 0.65mm, 40 ppm, 6 pF, 45 ppm, XRCGB_F_M
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ4年前
Ciiva
在庫履歴
3か月間の傾向:
-55.19%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
SnapEDA
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2016-08-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
Crystal 50MHz ±45ppm (Tol) ±40ppm (Stability) 6pF 65Ohm 4-Pin SMD T/R
Fundamental Active ROHS3Compliant MHz Crystal Crystal 6pF 0.028 0.70mm -30C~85C 65Ohms
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 50MHz Nom
CAP CHIP TYPE CRYSTAL RESONATOR by LIQUID TIGHT PACKAGE for MHz BAND
6pF ¡À45ppm ¡À40ppm 50MHz 65¦¸ 300¦ÌW SMD-2016-4P 2mm*1.6mm*650¦Ìm
CRYSTAL, 50MHZ, 6PF, SMD, 2MM X 1.6MM;