Murata XRCGB40M000F5A02R0
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 40MHz Nom
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ3年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
Introduction Date2022-06-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
CRYSTAL, 40MHZ, 10PF, SMD, 2MM X 1.6MM;
10pF ¡À50ppm ¡À65ppm 40MHz 70¦¸ 2mm*1.6mm*700¦Ìm