Murata XRCGB40M000F1S2DR0
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 40MHz Nom
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ3年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.23%
Introduction Date2022-06-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
9pF ¡À10ppm ¡À20ppm 40MHz 40¦¸ 2mm*1.6mm*700¦Ìm
CRYSTAL 40.0MHZ SMD