Murata XRCGB40M000F1S2AR0
2.0X1.6MM 40.0MHZ CRYSTAL UNIT + / 40 MHz ±10ppm Crystal 12pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ3年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-3.56%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
SnapEDA
3Dダウンロード
サプライチェーン
Introduction Date2020-12-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 40MHz Nom
Crystals 2.0x1.6mm 40.0MHz Crystal Unit +/-10ppm Initial tolerance
Crystal 40MHz 12pF 4-Pin SMD T/R