Murata XRCGB33M868F0Z00R0
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 33.8688MHz Nom
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ4年前
Ciiva
シンボルフットプリント
SnapEDA
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2014-06-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
33.868Mhz 1ppm Init Freq Tol, CAP CHIP TYPE CRYSTAL RESONATOR by LIQUID TIGHT PACKAGE for MHz BAND
Crystal 33.868MHz 4-Pin SMD T/R
XRCGB SMD RESONATOR 33.8688MHZ