Murata XRCGB32M000F3M01R0
Active RoHS Compliant SURFACE MOUNT PARALLEL - FUNDAMENTAL quartz crystal 150μW 100Ohm 8pF 85C
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ4年前
Ciiva
在庫履歴
3か月間の傾向:
-10.53%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
EE Concierge
SnapEDA
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2018-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 32MHz Nom
CAP CHIP TYPE CRYSTAL RESONATOR by LIQUID TIGHT PACKAGE for MHz BAND
Crystal 32MHz ±30ppm (Tol) ±40ppm (Stability) 8pF FUND 100Ohm T/R
XRCGB Series 32MHz Cap Chip Type Crystal Resonator
8pF 0.004% 32MHz 100¦¸ 150¦ÌW SMD-2016-4P 2mm*1.6mm
CRYSTAL, 32MHZ, SMD, 2MM X 1.6MM;