Murata XRCGB32M000F2N13R0
Crystal, Quartz, 32 MHz, SMD, 2mm x 1.6mm x 0.65mm, 30 ppm, 10 pF, 20 ppm, XRCGB
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ4年前
Arrow.cn
Ciiva
在庫履歴
3か月間の傾向:
-2.86%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
EE Concierge
SnapEDA
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Introduction Date2018-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
Crystal 32MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 10pF 60Ohm 4-Pin SMD T/R
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 32MHz Nom
10pF ¡À20ppm ¡À30ppm 32MHz 80¦¸ 150¦ÌW SMD-2016-4P 2mm*1.6mm*700¦Ìm
Crystal 32MHz 10pF 4-Pin CSMD T/R