Murata XRCGB32M000F1SACR0
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 32MHz Nom
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ3年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2022-08-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
Crystal 32MHz 10pF 3-Pin SMD T/R
CRYSTAL 32.0MHZ SMD