Murata XRCGB32M000F1SAAR0
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 32MHz Nom
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ3年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.70%
サプライチェーン
Introduction Date2022-08-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
6pF ¡À10ppm ¡À15ppm 32MHz 50¦¸ 2mm*1.6mm*700¦Ìm
CRYSTAL 32.0MHZ SMD