Murata XRCGB27M120F2P11R0
Crystal, 27.12Mhz, 6Pf, 2Mm X 1.6Mm Rohs Compliant: Yes |Murata XRCGB27M120F2P11R0
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ4年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-70.96%
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2021-07-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 27.12MHz Nom
Crystal 27.12MHz 6pF 4-Pin SMD T/R
CRYSTALS 2.0X1.6MM 27.12MHZ CRYS