Murata XRCGB27M000F2P00R0
Crystal 27MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 6pF 150Ohm 4-Pin SMD T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ4年前
Ciiva
Newark
Future Electronics
Arrow.cn
在庫履歴
3か月間の傾向:
-2.45%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
シンボルフットプリント
SnapEDA
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2014-06-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Crystal 27MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin SMD T/R
CTS Components416F27022CKR
Crystal 27MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 8pF FUND 120Ohm 4-Pin SMD T/R
CX3225GB Series 27 MHz ±20 ppm 8 pF -10 to +70 °C SMT Miniature Ceramic Crystal
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
25MHz 18pF ±20ppm HC-49S-2P Crystals ROHS
Seam Seal Crystal Ceramic, 25.000Mhz, 18Pf, 20Ppm, 6 X 3.5 X 1.2 Rohs Compliant: Yes
説明
XR Series 27 MHz ±20 ppm Resin Sealing Surface Mount Crystal Unit