Murata XRCGB26M000F1S1LR0
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 26MHz Nom
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ3年前
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
-52.45%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
シンボルフットプリント
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2021-03-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
2.0x1.6mm 26.0MHz Crystal Unit +/-10ppm
RS APAC
CRYSTAL, 26MHZ, 7PF, SMD, 2MM X 1.6MM;
7pF ¡À10ppm ¡À10ppm 26MHz 60¦¸ 2mm*1.6mm*700¦Ìm