Murata XRCGB25M000FFS1LR0
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 25MHz Nom
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ3年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Introduction Date2022-06-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
7pF ¡À8ppm ¡À12ppm 25MHz 70¦¸ 2mm*1.6mm*700¦Ìm
CRYSTAL 25.0MHZ SMD