Murata XRCGB25M000F3M02R0
Active RoHS Compliant SURFACE MOUNT PARALLEL - FUNDAMENTAL Crystal 150μW 150Ohm 10pF 85C
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ4年前
Ciiva
在庫履歴
3か月間の傾向:
-2.96%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
EE Concierge
SnapEDA
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2018-02-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 25MHz Nom
CAP CHIP TYPE CRYSTAL RESONATOR by LIQUID TIGHT PACKAGE for MHz BAND
10pF 30 ppm ¡À40ppm 25MHz 150¦¸ 300¦ÌW , 2mm*1.6mm*650¦Ìm
CRYSTAL, 25MHZ, SMD, 2MM X 1.6MM;