Murata XRCGB25M000F3M01R0
Active RoHS Compliant SURFACE MOUNT PARALLEL - FUNDAMENTAL Crystal 150μW 150Ohm 8pF 85C
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ4年前
Ciiva
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.71%
シンボルフットプリント
SnapEDA
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Introduction Date2018-02-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 25MHz Nom
CAP CHIP TYPE CRYSTAL RESONATOR by LIQUID TIGHT PACKAGE for MHz BAND
CRYSTAL, 25MHZ, SMD, 2MM X 1.6MM;