Murata XRCGB25M000F1SBCR0
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 25MHz Nom
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ3年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-10.69%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2022-06-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
10pF ¡À10ppm ¡À20ppm 25MHz 70¦¸ 2mm*1.6mm*700¦Ìm
25.000 MHZ CRYSTAL UNIT
CRYSTAL 25.0MHZ SMD