Murata XRCGB24M576F3M02R0
Crystal 24.576MHz ±30ppm (Tol) ±40ppm (Stability) 10pF 150Ohm 4-Pin SMD T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ4年前
Ciiva
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.46%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
EE Concierge
SnapEDA
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2018-02-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 24.576MHz Nom
CAP CHIP TYPE CRYSTAL RESONATOR by LIQUID TIGHT PACKAGE for MHz BAND
10pF ¡À30ppm ¡À40ppm 24.576MHz 150¦¸ 150¦ÌW 2mm*1.6mm*700¦Ìm
Crystal 24.576MHz 4-Pin SMD T/R
CRYSTAL, 24.576MHZ, SMD, 2MM X 1.6MM;