Murata XRCGB24M576F3M01R0
Crystal 24.576MHz ±30ppm (Tol) ±40ppm (Stability) 8pF FUND 150Ohm 4-Pin SMD T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ4年前
Ciiva
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.43%
シンボルフットプリント
SnapEDA
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2018-02-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 24.576MHz Nom
CAP CHIP TYPE CRYSTAL RESONATOR by LIQUID TIGHT PACKAGE for MHz BAND
8pF ¡À30ppm ¡À40ppm 24.576MHz 150¦¸ 300¦ÌW SMD-2016-4P , 2mm*1.6mm*650¦Ìm
Crystal 24.576MHz 4-Pin SMD T/R
CRYSTAL, 24.576MHZ, SMD, 2MM X 1.6MM;
2.0X1.6X0.65MM 24.576MHZ CRYSTAL