Murata TZB4Z100BA10R00
Cap Trimmer Ceramic 3/10pF 100V NPO±300 ppm/C 0% to 50% Top Adj 85C T/R
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.30.00.10
Introduction Date2001-06-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-03-31
LTD Date2021-03-31
関連部品
Cap Trimmer Ceramic 2/6pF 100V NPO±200 ppm/C 0% to 50% Top Adj 85C T/R
Cap Trimmer Ceramic 4.5/20pF 100V N750±300 ppm/C 0% to 50% Top Adj 85C T/R
Cap Trimmer Ceramic 1.4/3pF 100VDC NPO±200 ppm/°C 0% to 50% Top Adj 85°C T/R
Variable Capacitor, Ceramic, 100V, 50% +Tol, 0% -Tol, 2pF Min, 6pF Max, Vertical Adjuster, Surface Mount
Variable Capacitor, Ceramic, 100V, 2pF Min, 6pF Max, Vertical Adjuster, Surface Mount
説明
Variable Capacitor, Ceramic, 100V, 50% +Tol, 0% -Tol, 3pF Min, 10pF Max, Vertical Adjuster, Surface Mount
TZB4 Series 3.2 x 4.5 x 4 mm 10 pF 100 V ±50% SMT Ceramic Trimmer Capacitor
VARIABLE CAPACITOR TZB4 100V 3pF~10pF 50% 300ppm/C