Murata NFM15PC224D0J3D
Cap Feed Through 0.22uF 6.3VDC 20% Flat 0402 105C Automotive
データシート & ドキュメント
Ciiva
Datasheet2ページ5年前
Datasheet3ページ6年前
3か月間の傾向:
-100%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
説明
220nF 6.3V ¡À20% 2A 6.3V 0402 1mm*500¦Ìm*500¦Ìm
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 6.3V, 2A, 3 Pin(s)