Murata LQW15CNR42K1ZD
General Purpose Inductor, 0.42uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
-48.05%
シンボルフットプリント
SnapEDA
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-07-22
関連部品
General Purpose Inductor, 0.43uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.39uH 10% 100MHz Ferrite 0.37A 0.62Ohm DCR 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.39uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.39uH, 10%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
TAIYO YUDENLK1005R39K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.39uH 10% 10MHz 20Q-Factor Ferrite 0.02A 0.41Ohm DCR 0402 T/R
Ind Chip Shielded Multi-Layer 390nH 10% 25MHz 25Q-Factor Ferrite 450mA 0603 Paper T/R
説明
Ind Chip Wirewound 0.42uH 10% 0402 Paper T/R
10MHz 400MHz 370mA 420nH 620m¦¸ ¡À10% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
LQW15 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm 420nH
INDUCTOR, 420NH, 400MHZ, 0.37A, 0402;
FIXED IND 420NH 370MA 0.62OHM SM