Murata LQW15CNR27J1ZD
General Purpose Inductor, 0.27uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
データシート & ドキュメント
Geoflip
Arrow.cn
3か月間の傾向:
-2.85%
シンボルフットプリント
SnapEDA
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-07-22
関連部品
RF Choke Unshielded Wirewound 0.27uH 1.8KOhm 5% 10MHz Ferrite 0.48A 0.38Ohm DCR 0402 T/R
Inductor High Frequency Chip Unshielded Wirewound 270nH 5% 25.2MHz 35Q-Factor 425mA 580mOhm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 0.27uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
Wirewound Inductor, 270 nH, 1 ohm, 680 MHz, 350 mA, 0805 [2012 Metric], AISC-0805 Series
Wurth Elektronik744760227C
WE-KI SMD Wire Wound Ceramic Inductor | FIXED IND 270NH 350MA 1.29 OHM
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 270nH 5% 25.2MHz 30Q-Factor Ferrite 450mA 360mOhm DCR 1210 T/R
説明
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.27uH 5% 100MHz Ferrite 0.42A 0.52Ohm DCR 0402 T/R Automotive AEC-Q200
Ind Chip Wirewound 0.27uH 5% 0402 Paper T/R
100MHz 830MHz 420mA 270nH 520m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
INDUCTOR, 270NH, 830MHZ, 0.42A, 0402;
FIXED IND 270NH 420MA 0.52OHM SM