Murata LQW15AN23NH00D
Inductor RF Chip Wirewound 23nH 3% 100MHz 25Q-Factor 310mA 300mOhm DCR 0402 Paper T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
_legacy Avnet
Datasheet4ページ13年前
Future Electronics
Ciiva
Geoflip
Farnell
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
シンボルフットプリント
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-08-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
関連部品
Inductor RF Chip Wirewound 22nH 3% 100MHz 25Q-Factor 310mA 300mOhm DCR 0402 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.022uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.024uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Inductor RF Chip Wirewound 24nH 3% 100MHz 25Q-Factor 280mA 520mOhm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Chip Thin Film 22nH 3% 500MHz 12Q-Factor 150mA 1.9Ohm DCR 0201 Paper T/R
説明
General Purpose Inductor, 0.023uH, 3%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
LQW15 Series 0402 23 nH ±3 % 310 mA 300 mOhm SMT Unshielded Wirewound Inductor
LQW15 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm 23nH
INDUCTOR, 23NH, 3.8GHZ, 0.31A, 0402;
FIXED IND 23NH 310MA 0.3OHM SMD