Murata LQH55DN3R3M03L
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Ferrite 2.9A 0.0504Ohm DCR 2220 T/R
データシート & ドキュメント
Ciiva
Datasheet3ページ5年前
Datasheet3ページ6年前
Datasheet2ページ6年前
Arrow.cn
Geoflip
Future Electronics
_legacy Avnet
在庫履歴
3か月間の傾向:
-11.91%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
関連部品
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 3.3A 5040 T/R
Inductor Power Wirewound 3.3uH 20% 7.96MHz 20Q-Factor Ferrite 3.6A 0.027Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 23Q-Factor Ferrite 2.8A 36mOhm DCR T/R
TAIYO YUDENLHL08TB3R3M
Inductor Power Wirewound 3.3uH 20% 7.96MHz 40Q-Factor Ferrite 3.2A 0.021Ohm DCR RDL Ammo
Inductors for Power Circuits, Wound Metallic Magnetic Material for Automotive
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4040/1515
説明
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 5750/2220
LQH55D Series 2220 3.3 uH ±20 % 2900 mA 0.0504 Ohm Unshielded Wirewound Inductor
INDUCTOR, 3.3UH, SHIELDED, 2.9A; Inductance: 3.3µH; Product Range: -; DC Current Rating: 2.9A; High Frequency Inductor Case: 2220 [5650 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.036ohm; Inductance Toleran