Murata LQH55DN330M03L
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 33uH 20% 1MHz Ferrite 0.9A 0.448Ohm DCR 2220 T/R
データシート & ドキュメント
element14 APAC
Datasheet2ページ14年前
Datasheet2ページ15年前
Datasheet2ページ18年前
Farnell
Ciiva
TME
3か月間の傾向:
-13.78%
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-09-02
関連部品
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 5039