Murata LQH43MN102J03L
General Purpose Inductor, 1000uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
データシート & ドキュメント
_legacy Avnet
Datasheet3ページ15年前
Datasheet3ページ17年前
Ciiva
Arrow.cn
TME
Geoflip
在庫履歴
3か月間の傾向:
+4.67%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
EE Concierge
SnapEDA
3Dダウンロード
TraceParts
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-09-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
関連部品
Ind RF Choke Bobbin Core 1mH 5% 790KHz 60Q-Factor Ferrite 60mA AXL Bag
RF Choke Bobbin Core 1000uH 5% 790KHz 60Q-Factor Ferrite 0.06A 31.4Ohm DCR AXL T/R
Ind Chip Molded Bobbin Core 1mH 5% 252KHz 30Q-Factor Ferrite 30mA 1812 T/R
Inductor Power Drum Core 1000uH 5% 252KHz 40Q-Factor Ferrite 0.15A 6Ohm DCR RDL
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 1mH 5% 252KHz 30Q-Factor 30mA 40Ohm DCR 1812 T/R
説明
Inductor General Purpose Chip Unshielded Wirewound 1mH 5% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 50mA 25Ohm DCR 1812 Embossed T/R
LQH43MN Series 1812 1000 uH 5 % 50 mA SMD Molded Wirewound Inductor
Wirewound Inductor, 1000Uh, 0.05A, 1812 Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. LQH43MN102J03L