Murata LQH3NPN4R7NJ0L
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 4.7uH 30% 1MHz Ferrite 1.12A 156mOhm DCR 1212 T/R
データシート & ドキュメント
element14 APAC
Datasheet2ページ15年前
Ciiva
Future Electronics
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
3Dダウンロード
関連部品
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 4.7uH 30% 1MHz Ferrite 1.2A 0.186Ohm DCR 1210 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 4.7uH 30% 1MHz Ferrite 1A 0.216Ohm DCR 1210 T/R
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 4.7uH 30% 1MHz Ferrite 1.1A 0.175Ohm DCR 0806 T/R
TAIYO YUDENNRS5014T4R7NMGGV
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz Ferrite 1.4A 0.12Ohm DCR Automotive T/R
TAIYO YUDENNRS5014T4R7NMGG
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz Ferrite 1.4A 0.12Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz 15Q-Factor Ferrite 0.82A 0.165Ohm DCR T/R
説明
General Purpose Inductor, 4.7uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 3030/1212
Surface Mount High Frequency Inductor, Lqh3np_J0 Series, 4.7 H, 30%, 1212, 65 Mhz, 0.13 Ohm
INDUCTOR, 4.7UH, +/-30%, POWER; Inductance: 4.7µH; Product Range: LQH3NP_J0 Series; DC Current Rating: 780mA; High Frequency Inductor Case: 1212; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.13ohm; Inductance Toleran