Murata LQH32CN330K53L
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 33uH 10% 1MHz Ferrite 0.2A 1.43Ohm DCR 1210 T/R
データシート & ドキュメント
Geoflip
Datasheet8ページ8年前
_legacy Avnet
Ciiva
Arrow.cn
iiiC
在庫履歴
3か月間の傾向:
+3.89%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
SnapEDA
3Dダウンロード
TraceParts
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-09-02
関連部品
Inductor Power Unshielded Wirewound 33uH 10% 2.52MHz 15Q-Factor Ferrite 240mA 1.43Ohm DCR 1210 Blister T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 33uH 10% 1MHz Ferrite 0.2A 1.43Ohm DCR 1210 T/R
FIXED IND 33UH 240MA 1.43 OHM / Inductors for Decoupling Circuits Wound Ferrite
Inductor Power Unshielded Wirewound 33uH 10% 2.52MHz 15Q-Factor Ferrite 240mA 1.43Ohm DCR 1210 Automotive T/R
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 33uH 10% 1MHz Ferrite 0.16A 3.64Ohm DCR 0806 T/R
TAIYO YUDENBRC2016T330K
Inductor Power Chip Wirewound 33uH 10% 100KHz Ferrite 0.24A 2.21Ohm DCR 0806 T/R
説明
General Purpose Inductor, 33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
LQH32C Series 1210 33 uH 10 % 200 mA Unshielded SMD Wirewound Inductor
Inductor, 33Uh, Unshielded, 0.2A Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. LQH32CN330K53L
1MHz 17MHz 200mA 33¦ÌH 1.43¦¸ ¡À10% 1210 , 3.2mm*2.5mm*1.7mm
FIXED IND 33UH 200MA 1.43OHM SMD
200mA 33uH ±10% 1210 Power Inductors ROHS
LQH32 Nonstandard 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 33muH