Murata LQH31HNR88K03L
Inductor RF Chip Wirewound 880nH 10% 1MHz 60Q-Factor Ferrite 180mA 1.118Ohm DCR 1206 Embossed T/R
データシート & ドキュメント
_legacy Avnet
Datasheet2ページ15年前
Datasheet2ページ17年前
element14 APAC
Ciiva
Arrow.cn
シンボルフットプリント
SnapEDA
3Dダウンロード
関連部品
General Purpose Inductor, 0.8uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
TAIYO YUDENHK100582NK-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 82nH 10% 100MHz 8Q-Factor Ceramic 200mA 0402 T/R
TAIYO YUDENLK2125R82K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.82uH 10% 25MHz 25Q-Factor Ferrite 0.15A 0.65Ohm DCR 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.82uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 2012/0805
General Purpose Inductor, 0.82uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.82uH 10% 25MHz 25Q-Factor Ferrite 0.15A 1Ohm DCR 0805 T/R
説明
General Purpose Inductor, 0.88uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3216/1206
Fixed Inductor 1206 880nH ±10% 0.18A 860mΩ 200MHz 60@100MHz
INDUCTOR, 880NH, 10%, 1206 CASE; Inductance: 880nH; Product Range: -; DC Current Rating: 180mA; High Frequency Inductor Case: 1206 [3216 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.86ohm; Inductance Toleran