Murata LQH31CN101K03L
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 100uH 10% 1MHz Ferrite 0.08A 15.6Ohm DCR 1206 T/R
データシート & ドキュメント
element14 APAC
Datasheet2ページ18年前
Ciiva
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
SnapEDA
フットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-09-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
LTB Date2024-03-31
LTD Date2024-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
関連部品
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 100uH 10% 1MHz Ferrite 0.1A 4.55Ohm DCR 1210 T/R
Wurth Elektronik744032101
General Purpose Inductor, 100uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
TAIYO YUDENCB2016T101KV
Inductor Power Chip Wirewound 100uH 10% 796KHz Ferrite 0.09A 5.85Ohm DCR 0806 Automotive T/R
Ind General Purpose Chip Wirewound 100uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 60mA 1210 T/R
説明
General Purpose Inductor, 100uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3216/1206
Power Inductor (SMD), 100 uH, ± 10%, 80 mA, Unshielded, 80 mA, 3.2mm x 1.6mm x 1.8mm
LQH Series 100 uH ±10% 80 mA 12 Ohm SMT Chip Coil Inductor
Choke Coil, 100 Uh, 80Ma, 12 Ohm, 10% 7Mhz; Rango De Producto:Serie Lqh31Cn_03; Inductancia:100Μh; Inductancia, Tolerancia:± 10%; Caracasa Del Inductor Alta Frecuencia:1206 [Métrica 3216]; Frecuencia De Autoresonancia Mín.:7Mhz |Murata LQH31CN101K03L