Murata GRM31A7U3A331JW31D
1kV 330pF U2J ±5% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
element14 APAC
Datasheet0ページ0年前
Geoflip
Factory Futures
Arrow.cn
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
-40.65%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
EE Concierge
SnapEDA
ダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2005-12-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
関連部品
1206 330 pF 650 V ±5% Tolerance U2J SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Cap Ceramic 330pF 630V U2J 5% Pad SMD 1206 125C Automotive T/R
CAP CER 330PF 250V U2J 0805 / 330 pF ±5% 250V Ceramic Capacitor U2J 0805 (2012 Metric)
0805 330 pF 250 V ±5% Tolerance U2J Multilayer Ceramic Chip Capacitor
TAIYO YUDENUMK105UJ331JV-F
Cap, Mlcc, 0402, 50V, U2J, 330Pf 5%, T&r Rohs Compliant: Yes |Taiyo Yuden UMK105UJ331JV-F
500V 330pF U2J ±5% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
説明
1206 330 pF 1 kV ±5% Tolerance U2J SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Cap Ceramic 330pF 1000V U2J 5% SMD 1206 125°C Paper T/R
Cap, 330Pf, 1Kv, Mlcc, 1206 Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. GRM31A7U3A331JW31D
1206 (3216Metric) CERAMIC CAPACITOR GRM 1kV 330pF 卤5% U2J
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, U2J, -750+/-120ppm/Cel TC, 0.00033uF, Surface Mount, 1206