Murata GRM3195C1H133JA01D
1206 13 nF 50 V ±5% Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Future Electronics
Datasheet1ページ0年前
Datasheet3ページ12年前
Datasheet0ページ0年前
TME
Ciiva
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.21%
シンボルフットプリント
SnapEDA
ダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2008-08-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
関連部品
50V 13nF C0G ±5% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Ceramic Capacitor, YES, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.013uF, Surface Mount, 2012M/0805
50V 12nF C0G ±5% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Yageo GroupC0805C123J5GACTU
0805 (2012Metric) CERAMIC CAPACITOR SMD Comm C0G 50V 0.012muF ±5% C0G NP0
Yageo GroupC0603C123J3GACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 0.012uF C0G 0603 5%
説明
Cap Ceramic 0.013uF 50V C0G 5% Pad SMD 1206 125C T/R
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.013uF, Surface Mount, 1206
Cap, Mlcc, 0.013Uf, C0G/Np0, 50V, 1206 Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. GRM3195C1H133JA01D
CAP, MLCC, 0.013UF, C0G/NP0, 50V, 1206;