Murata GRM1535C1H820JDD5D
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000082uF, Surface Mount, 0402
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ0年前
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
シンボルフットプリント
Introduction Date2006-06-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2016-03-31
LTD Date2016-09-30
説明
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 82pF 50 volts 5%
Cap Ceramic Monolithic 82pF 50VDC 5% SMD Paper T/R
CAP CER 82PF 50V C0G/NP0 0402