Murata GRM033B11C102KA01D
Cap Ceramic 0.001uF 16V B 10% Pad SMD 0201 85C T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Ciiva
Datasheet2ページ5年前
Datasheet4ページ6年前
Datasheet2ページ6年前
X-ON
在庫履歴
3か月間の傾向:
-94.26%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
シンボルフットプリント
SnapEDA
3Dダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2013-11-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
関連部品
25V 1nF 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
説明
Ceramic Capacitor, YES, Ceramic, 16V, 10% +Tol, 10% -Tol, B, 10% TC, 0.001uF, Surface Mount, 0603M/0201
Ceramic ceramic capacitor B 10% 1nF 16V
1nF ¡À10% 16V 0201 600¦Ìm*300¦Ìm*300¦Ìm