Murata DE1B3KX101KN4AN01F
Ceramic Capacitor, YES, Ceramic, 10% +Tol, 10% -Tol, B, 10% TC, 0.0001uF, Through Hole Mount
NRND
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Geoflip
Datasheet4ページ5年前
Future Electronics
Arrow.cn
在庫履歴
3か月間の傾向:
-22.22%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
シンボルフットプリント
SnapEDA
フットプリント
ダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2017-07-19
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 5 years ago)
関連部品
Cap Ceramic 100pF 2000V B 10% (4.5 X 5mm) Radial 5mm 85°C Bulk
Yageo GroupC315C101K2R5TA
315 C 100PF CERAMIC MULTILAYER CAPACITOR, 200 VDC, +125DEGC, X7R DIELEC, +/-10%
Yageo GroupC317C101K2R5TA
Multilayer Ceramic Capacitors Mlcc - Leaded 200V 100Pf X7R 10% Ls=5.08Mm
Cap Ceramic Single Suppression X1/Y2 100pF 250VAC B 10% (7 X 5mm) Radial Disc 7.5mm 125C Bag
Cap Ceramic Suppression X1/Y2 100pF 250VAC B 10% (7 X 5mm) Radial 5mm 125C Bulk
Radial CERAMIC CAPACITOR ceramic capacitor 1kV 100pF 10% -30/+15% ppm/C
説明
Cap Ceramic Suppression X1/Y1 100pF 250VAC B 10%( 7 X 7mm) Radial Disc 10mm 125C Automotive Ammo
Radial Disc CERAMIC CAPACITOR KX 250VAC 100pF ±10% B
DE1 Series Ø 7 x 7 mm 100 pF 250 VAC ±10% LS=10 mm Radial Ceramic Capacitor