Murata BLM21AG471BH1D
600 Ohms 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 1.5A 140mOhm
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet10ページ0年前
Ciiva
在庫履歴
3か月間の傾向:
-69.31%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
シンボルフットプリント
SnapEDA
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-05-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
説明
Ferrite Bead, 0.7A, 0.18Ohm, 0805 Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. BLM21AG471BH1D
Ferrite Chip Bead 470Ohm 2-Pin 0805 Paper T/R
FERRITE BEAD, 0.7A, 0.18OHM, 0805;
700mA 470¦¸@100MHz 180m¦¸ 0805 2mm*1.25mm*1.05mm
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.7A, 2 Pin(s)