Murata 1226AS-H-150M=P2
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 0.8A 0.324Ohm DCR 1211 T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ3年前
Datasheet1ページ10年前
Ciiva
Arrow.cn
Geoflip
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
シンボルフットプリント
SnapEDA
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-04-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
LTB Date2027-03-31
LTD Date2028-03-31
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
関連部品
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz 11Q-Factor Ferrite 1A 0.264Ohm DCR 1515 T/R