Multicomp MCTF0603ATX3001
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 13000ohm, 100V, 0.05% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
説明
Res, Thin Film, 3K, 0.05%, 0.1W, 0603; Resistance:3Kohm; Resistance Tolerance:± 0.05%; Power Rating:100Mw; Resistor Case/Package:0603 [1608 Metric]; Resistor Technology:Thin Film; Resistor Type:Precision; Product Range:Mctf Series Rohs Compliant: Yes |Multicomp Pro MCTF0603ATX3001