Multicomp MCMHR25V476M6.3X7
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 47uF
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ15年前
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-20.50%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
PanasonicECA1VHG470
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF